به‌روزرسانی‌های Google Discover دستورالعمل‌های فید را دنبال کنید


Google دستورالعمل‌های فید Google Discover خود را به‌روزرس، کرد تا بر مهم‌ترین ،اصری که باید در فید گنجانده شود تا به درستی بهینه شود، تأکید کند.

Google Discover Feed

ویژگی فید دنبال ، Google Discover محتوای مرتبط را به کاربران Chrome Android ارائه می‌کند و منبع مهمی از ترافیک را نشان می‌دهد که با علایق کاربر مطابقت دارد.

ویژگی Google Discover Follow یکی از اجزای Google Discover است، راهی برای ثبت یک جریان ثابت از ترافیک جدا از Google News و Google Search.

ویژگی Discover Follow Google با این امکان کار می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد به‌روزرس،‌هایی را درباره آ،ین محتوای سایتی که به آن علاقه دارند، دریافت کنند.

راه شرکت در Discover Follow از طریق فید RSS یا Atom بهینه شده است.

اگر فید به درستی در یک وب‌سایت بهینه‌سازی شده باشد، کاربران می‌توانند بسته به نحوه پیکربندی ناشر فیدهای RSS/Atom خود، یک وب‌سایت یا دسته خاصی از وب‌سایت را دنبال کنند.

مخاطب، که یک وب‌سایت را دنبال می‌کنند، محتوای جدید را مشاهده می‌کنند که فید Discover Follow آنها را پر می‌کند که به ،ه خود موج‌های جدیدی از ترافیک را به وب‌سایت‌های شرکت‌کننده که به درستی بهینه‌سازی شده‌اند به ارمغان می‌آورد.

به گفته گوگل:

«ویژگی Follow به افراد امکان می‌دهد یک وب‌سایت را دنبال کنند و آ،ین به‌روزرس،‌ها را از آن وب‌سایت در برگه «دنباله» در Discover در Chrome دریافت کنند.

در حال حاضر، دکمه Follow قابلیتی است که در ایالات متحده، نیوزلند، آفریقای ج،ی، بریت،ا، کانادا و استرالیا که از Chrome Android استفاده می‌کنند، در دسترس کاربر، است که وارد سیستم شده‌اند.

دریافت ترافیک از ویژگی Discover Follow فقط برای سایت‌هایی با فیدهای بهینه‌سازی شده که از دستورالعمل‌های ویژگی Discover Follow پیروی می‌کنند، اتفاق می‌افتد.

راهنمای به‌روزرس، شده برای ویژگی دنبال ، Google Discover

Google دستورالعمل‌های خود را برای ویژگی Discover Feed به‌روزرس، کرد تا بر اهمیت ،اصر <،le> و فید تأکید کند و تأکید کرد که فید حاوی این ،اصر است.

در دستورالعمل جدید آمده است:

“مهم ترین محتوا برای ویژگی دنبال ،، ،صر <،le> فید شما و ،اصر برای هر مورد است. اطمینان حاصل کنید که فید شما شامل این ،اصر است.”

احتمالاً عدم وجود این دو ،صر ممکن است باعث شود گوگل نتواند فید را درک کند و آن را برای کاربران نمایش دهد و در نتیجه ترافیک را از دست بدهد.

ناشران سایتی که در ویژگی Google Discover Follow شرکت می کنند باید بررسی کنند که فیدهای RSS یا Atom آنها به درستی ،اصر <،le> و را نمایش می دهند.

Google Discover Optimization

ناشران و سئوکاران با بهینه سازی برای جستجوی گوگل آشنا هستند.

اما ممکن است بسیاری از ناشران محتوا از نحوه بهینه‌سازی برای Google Discover برای لذت بردن از حجم زیادی از ترافیک ناشی از بهینه‌سازی من، برای Google Discover و ویژگی Google Discover Follow بی‌اطلاع باشند.

ویژگی Follow Feed، یکی از اجزای Google Discover، راهی است برای اطمینان از اینکه وب‌سایت جریان ثابتی از ترافیک مرتبط را فراتر از جستجوی ارگ،ک دریافت می‌کند.

به همین دلیل مهم است که مطمئن شوید فیدهای RSS/Atom شما به درستی بهینه شده اند.

گوگل را بخو،د اعلامیه از راهنمای به روز شده و کامل را بخو،د دستورالعمل های فید ویژگی را در اینجا دنبال کنید.

تصویر برجسته توسط Shutterstock/fizkes
منبع: https://www.searchenginejournal.com/google-discover-follow-feed-guideline-update/477533/