مدیر عامل گوگل تایید کرد که ویژگی های هوش مصنوعی به زودی جستجو می شود


گوگل امروز اعلام کرد که به زودی ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی را در نتایج جستجوی خود قرار می دهد و روشی جدید و بصری تر برای پیمایش و درک وب را در اختیار کاربران قرار می دهد.

این ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی به کاربران کمک می‌کند تا با تقطیر اطلاعات پیچیده در قالب‌های هضم آسان، تصویر بزرگ را به سرعت درک کنند و درباره یک موضوع اطلاعات بیشتری ،ب کنند.

گوگل سابقه طول، در استفاده از هوش مصنوعی برای بهبود نتایج جستجوی خود برای میلیاردها نفر دارد.

آ،ین فناوری‌های هوش مصنوعی این شرکت، مانند LaMDA، PalM، Imagen و MusicLM، راه‌های کاملاً جدیدی را برای تعامل با اطلاعات در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

گوگل در تلاش است تا این آ،ین پیشرفت ها را با جستجو در محصولات خود بیاورد.

برای مثالی از این که ویژگی های هوش مصنوعی گوگل در عمل چگونه به نظر می رسند، تصویر زیر را ببینید. برای بی،ه‌ای از مدیر عامل Google در مورد سرویس جدید ChatGPT، به بخش بعدی بروید.

مدیر عامل گوگل تأیید کرد که ویژگی‌های هوش مصنوعی به زودی جستجو می‌شوند”تصویر از: blog.google/technology/ai/bard-google-ai-search-updates/، فوریه 2023.

بی،ه ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل

ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل و آلفابت، الف بی،ه در توییتر درباره یک سرویس هوش مصنوعی مکالمه ای که در هفته های آینده در دسترس خواهد بود.

Bard که توسط LaMDA پشتیب، می‌شود، مدل زبان جدید گوگل برای برنامه‌های گفتگو است.

به گفته پیچای، بارد که از هوش و دانش گسترده گوگل استفاده می کند، می تواند پاسخ های دقیق و با کیفیتی ارائه دهد:

«در سال 2021، ما قابلیت‌های زبان + مکالمه نسل بعدی را که توسط مدل زبان برای برنامه‌های گفتگو (LaMDA) ارائه شده است، به اشتراک گذاشتیم. به زودی: بارد، یک مکالمه آزمایشی جدید #GoogleAI سرویس ارائه شده توسط LaMDA.

بارد به دنبال ،یب وسعت دانش جهان با قدرت، هوش و خلاقیت مدل های بزرگ زبان ما است. از اطلاعات وب استفاده می کند تا پاسخ های تازه و باکیفیت ارائه دهد. امروز ما Bard را به روی آزمایش‌کنندگان خارجی قابل اعتماد باز می‌کنیم.

ما بازخورد آن‌ها را با آزمایش‌های داخلی خود ،یب می‌کنیم تا مطمئن شویم که پاسخ‌های Bard از نظر کیفیت، ایمنی و پایه‌ای بودن با نوار بالای ما مطابقت دارد و در هفته‌های آینده آن را به‌طور گسترده‌تر در دسترس قرار خواهیم داد. زود است، ما آن را راه‌اندازی، تکرار و بهتر خواهیم کرد.»

مدیر عامل گوگل تأیید کرد که ویژگی‌های هوش مصنوعی به زودی جستجو می‌شوند”تصویر از: blog.google/technology/ai/bard-google-ai-search-updates/، فوریه 2023.

به طور خلاصه

مردم به طور فزاینده ای برای درک و بینش عمیق تر به گوگل روی می آورند.

با کمک هوش مصنوعی، گوگل می‌تواند بینش‌هایی را برای سوالاتی که در آن‌ها پاسخ صحیحی وجود ندارد، ادغام کند، و این امر برای افراد آسان‌تر می‌شود تا به هسته اصلی آن چیزی که جستجو می‌کنند برسند.

علاوه بر ویژگی‌های هوش مصنوعی که در جستجو ارائه می‌شوند، گوگل همچنین یک سرویس آزمایشی آزمایشی هوش مصنوعی به نام Bard را معرفی می‌کند. با پشتیب، از LaMDA، بارد از هوش و دانش گسترده گوگل برای ارائه پاسخ های دقیق و با کیفیت به کاربران استفاده خواهد کرد.

گوگل همچنان به نشان دادن تعهد خود به ایجاد جستجوی شهودی و موثر برای کاربران ادامه می دهد. همانطور که پیچای در بی،ه خود گفت، این شرکت به راه اندازی، تکرار و بهبود این پیشنهادات جدید در هفته ها و ماه های آینده ادامه خواهد داد.

منبع: گوگل
منبع: https://www.searchenginejournal.com/google-ceo-confirms-ai-features-coming-to-search-soon/478679/