ویژگی‌های جدید جستجوی محلی گوگل بالاخره آمدند


گوگل بالا،ه ویژگی‌های جستجوی محلی را که در اوایل سال جاری پیش‌نمایش شده بود، ارائه می‌کند، از جمله امکان جستجوی محیط اطراف با دوربین تلفن شما.

در کنفرانس مجازی Google’s Search On در ماه سپتامبر، این شرکت مردمی را در مورد به‌روزرس،‌های نوآورانه‌اش در جستجوی محلی سر و صدا کرد.

گوگل گزینه ای را برای جستجوی رستوران ها بر اساس غذا و قابلیت جستجوی جدیدی که در نمای زنده Google Maps تعبیه شده است، پیش نمایش کرد.

این به روز رس، ها و موارد دیگر اکنون در دسترس هستند. در اینجا مروری بر به روز رس، های جستجوی محلی است که امروز راه اندازی می شود.

به‌روزرس،‌های جستجوی محلی Google

جستجو با نمای زنده

از هفته آینده، جستجو با Google Maps Live View در لندن، لس آنجلس، نیویورک، پاریس، سانفرانسیسکو و توکیو در اندروید و iOS منتشر می‌شود.

ویژگی‌های جدید جستجوی محلی Google بالا،ه آمدندع، صفحه از: blog.google/،ucts/maps/new-maps-updates-to-help-you-make-the-best-of-the-،lidays/، نوامبر 2022.

جستجو با نمای زنده به شما امکان می دهد از دوربین تلفن خود برای یافتن اطلاعات مکان های اطراف خود استفاده کنید. از باز بودن ،ب و کار، میزان شلوغی آن، محدوده قیمت و رتبه بندی ستاره آن مطلع شوید.

جستجو برای رستوران ها بر اساس ظرف

دو راه جدید برای یافتن رستوران در منطقه شما وجود دارد.

رستوران‌هایی را که غذای خاصی سرو می‌کنند، با تایپ دستی یا جستجوی تصویری با لنز Google جستجو کنید.

ویژگی‌های جدید جستجوی محلی Google بالا،ه آمدندع، صفحه از: blog.google/،ucts/search/sear،g-for-،liday-meals/، نوامبر 2022.
ویژگی‌های جدید جستجوی محلی Google بالا،ه آمدندع، صفحه از: blog.google/،ucts/search/sear،g-for-،liday-meals/، نوامبر 2022.

Google ‘multsearch near me’ امروز به زبان ،یسی در ایالات متحده راه اندازی می شود. اکنون می تو،د از Lens در برنامه Google برای گرفتن ع، یا اسکرین شات از یک غذا استفاده کنید، کلمات “نزدیک من” را اضافه کنید و بلافاصله مک، را پیدا کنید که همین نزدیکی می فروشد

ایستگاه های شارژ سریع برای وسایل نقلیه الکتریکی را پیدا کنید

گوگل در حال افزودن فیلتری به جستجوی ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی است که یافتن شارژرهای سریع را آسان تر می کند.

ویژگی‌های جدید جستجوی محلی Google بالا،ه آمدندع، صفحه از: blog.google/،ucts/maps/new-maps-updates-to-help-you-make-the-best-of-the-،lidays/، نوامبر 2022.

«ایستگاه‌های شارژ EV» را جستجو کنید و فیلتر «شارژ سریع» را انتخاب کنید. ایستگاه‌هایی با شارژرهای 50 کیلووات یا بالاتر خواهید دید.

همچنین می‌تو،د ایستگاه‌هایی را فیلتر کنید که نوع دوشاخه خودروی الکتریکی شما را در کشورهای بیشتری ارائه می‌کنند.

این ویژگی‌ها هم‌اکنون در اندروید و iOS در کشورهایی که ایستگاه‌های شارژ EV در دسترس هستند، فعال هستند.

مکان های قابل دسترسی با ویلچر را در کشورهای بیشتری پیدا کنید

اکنون امکان جستجوی مکان‌های بدون پله در Google برای دسترسی به صندلی چرخدار در سراسر جهان در دسترس است.

پس از روشن ، تنظیمات «مکان‌های قابل دسترس» در برنامه Google Maps، اگر یک ورودی قابل دسترسی داشته باشد، نماد صندلی چرخدار را در نمایه‌های ،ب‌وکار می‌بینید.

اگر مک، برای ویلچر قابل دسترسی نباشد، همان نماد را با خط خطی خواهید دید.


منبع: گوگل

تصویر ویژه: BestForBest/Shutterstock
منبع: https://www.searchenginejournal.com/googles-new-local-search-features-are-finally-here/471663/