گوگل در حال بازیابی نظرات گمشده در نمایه های تجاری است


گوگل در حال رفع اشکالی است که باعث شده بود نظرات در نمایه های ،ب و کار گوگل از بین برود. گوگل تأیید می کند که بررسی ها در حال بازیابی هستند.

دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، در پاسخ به مایک بلومنتال، که می‌گوید یک هفته پیش این اشکال را گزارش کرده، در توییتر اعلام کرد.

اینجا عذرخواهی می کنیم تیم از این باگ آگاه است و فعالانه آن را برطرف کرده است. بسیاری از بررسی ها بازیابی شده اند و این کار ادامه خواهد داشت.

— Google SearchLiaison (@searchliaison) 15 نوامبر 2022

Blumenthal در مورد جدی بودن باگ اغراق نمی کند. نقدها نان و کره یک رستوران هستند و حذف آنها می تواند تاثیر قابل توجهی بر درآمد داشته باشد.

وجود دارد متعدد موضوعات در تالارهای گفتمان راهنمای نمایه ،ب و کار Google که توسط صاحبان مشاغلی که ا،ر یا همه نظرات خود را از دست داده اند، راه اندازی شده است.

در هر رشته، صاحبان مشاغل یک چیز مش، دارند. پس از اعمال ویرایش‌های پیشنهادی Google در نمایه ،ب‌وکار خود، همه نظرات خود را از دست دادند.

بلومنتال در الف می نویسد پست وبلاگ وقتی ،ب‌وکارها ویرایش‌های پیشنهادی را اعمال ،د، متوجه شد که Google در حال تغییر شماره شناسایی مشتری (CID) است:

«با کمی جستجو، متوجه شدم که در هر مورد Google CID را تغییر داده است، شناسه‌ای که Google برای پیوند دادن همه اطلاعات مرتبط با یک ،ب‌وکار، از جمله نظرات، استفاده می‌کند. معمولاً CID تنها زم، تغییر می‌کند که دو فهرست با هم ادغام شوند یا Google فهرستی را به‌دلیل نقض دستورالعمل‌ها به سختی به حالت تعلیق درآورد و سپس آن را بازگرداند.

نظرات مشتریان با یک شماره CID خاص مرتبط است، به این م،ی که تغییر CID بررسی ها را حذف می کند.

این هرگز نباید اتفاق بیفتد، به خصوص در هنگام اعمال ویرایش های پیشنهادی Google.

راه حلی در راه است، و امیدواریم این کار به آس، بازگرداندن نمایه‌های ،ب و کار Google آسیب‌دیده به شماره‌های CID اصلی آنها باشد.

اگر Google اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذارد، این پست را به‌روزرس، می‌کنیم.


تصویر برگزیده: The Image Party/Shutterstock
منبع: https://www.searchenginejournal.com/google-is-restoring-missing-reviews-in-business-profiles/471334/