3 راه برای باز کردن قفل کلمه کلیدی طلا


تحقیقات کلمات کلیدی اغلب به ،وان سنگ اصلی سئو در نظر گرفته می شود و پایه و اساس بسیاری از استراتژی های سئو را فراهم می کند. پس از همه اینها، اگر نمی د،د مردم به دنبال چه چیزی هستند و سایت شما دارای چه صفحات نتایجی است، چگونه می تو،د وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید؟

چه در زمینه سئو تازه کار باشید و چه سال‌هاست که این کار را انجام می‌دهید، به احتمال زیاد به طور منظم تحقیقات کلمات کلیدی را انجام می‌دهید.

بنابراین سوال این است که از چه راه هایی می تو،د روند خود را بهتر کنید؟

صرف نظر از جایی که در مسیر سئوی خود هستید، مایلیم شرط بندی کنیم که نکته جدیدی را در اینجا پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند بازی خود را افزایش دهید یا یک مرحله غیر ضروری را در گردش کار خود حذف کنید.

در زیر سه راه برای افزودن کارایی و اثربخشی به تحقیقات کلمات کلیدی امروزی و کشف فرصت‌های طلایی آورده شده است.

1. به دنبال کیفیت باشید، نه کمیت.

از اینجا شروع کنید:

  1. رقبای SERP خود را شناسایی کنید.
  2. همپوش، کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل کنید.
  3. کلمات کلیدی را در فاصله قابل توجه تعیین کنید.

این وسوسه انگیز است که تمام کلمات کلیدی را که تا به حال وجود داشته اند در یک صفحه گسترده بکشید و از آنجا بروید. اما زم، که زمان محدود است و به نتایج اولیه نیاز است، باید هوشمندتر کار کنید. خوشبختانه ابزارهایی برای کمک به شما در این تلاش اختراع شده است.

بنابراین، منظور ما از کیفیت چیست؟

در حالی که کیفیت منوط به اه، ،ب و کار شما است، به طور کلی، شما به دنبال این هستید که چگونه می تو،د در نتایج جستجو در مقایسه با رقبای واقعی ،ب و کار خود یا هر،ی که در حال حاضر در صفحه اول برای کلمات کلیدی و موضوعاتی که شما رتبه بندی می کند، بیشتر قابل مشاهده باشید. راه حلی برای بنابراین، می تو،د از آنجا شروع کنید.

قبل از هر گونه فرضی، درک کنید که رقبای واقعی SERP شما چه ،، هستند (آن بازیکنان غیرمنتظره ای که در نتایج کلمات کلیدی هدف شما ظاهر می شوند). آنها را بر اساس درصد کلمات کلیدی که به اشتراک می گذارید و/یا با آنها همپوش، دارند، ارزیابی کنید. در Moz، ما یک معیار سریع و آسان برای این کار ارائه می‌دهیم – رتبه‌بندی پشته‌ها را امتحان کنید امتیاز رقابت.

3 راه برای باز ، قفل کلمه کلیدی طلااسکرین شات از Moz.com، اکتبر ۲۰۲۲

سپس، آن رقبای برتر را در ابزار شکاف کلمات کلیدی مقایسه کنید تا کلمات کلیدی را که در فاصله قابل توجهی از صفحه 1 قرار دارید، شناسایی کنید.

3 راه برای باز ، قفل کلمه کلیدی طلااسکرین شات از Moz.com، اکتبر ۲۰۲۲

2. فرآیند گروه بندی خود را خودکار کنید.

فهرستی از کلیدواژه‌های مرتبط شروعی عالی است، اما می‌تو،د با فهرستی طول، از عبارات بسیار مشابه که به طور طبیعی با هم همپوش، دارند، به پایان برس،د. برای هدایت سئو و استراتژی محتوا، گروه بندی کلمات کلیدی مشابه با هم مهم است تا بفهمید چه تعداد از محتوا برای ایجاد یا بهبود نیاز دارید.

  1. کلمه کلیدی seed خود را شناسایی کنید.
  2. فیلتر بر اساس نوع منبع
  3. کلمات کلیدی مشابه را گروه بندی کنید.

فرآیند گروه بندی کلمات کلیدی به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را شناسایی کنید که ممکن است هدف مشابهی داشته باشند.

برای مثال، فردی که «دستور پخت پای سیب» را جستجو می‌کند، ممکن است همان هدف جستجویی را داشته باشد که «چگونه پای سیب درست کنیم». با گروه بندی این کلمات کلیدی با هم، ممکن است بتو،د فرصت هایی را برای هدف قرار دادن چندین کلمه کلیدی به طور همزمان شناسایی کنید.

بسته به اینکه با چند کلمه کلیدی کار می کنید، گروه بندی کلمات کلیدی به صورت دستی می تواند کار سختی باشد. اگر ابزاری وجود دارد که فرآیندی را که در حال حاضر به تنهایی در ا،ل انجام می دهید ساده می کند، از آن استفاده کنید! به هر حال دلیلی وجود دارد که نرم افزار سئو وجود دارد. هر چه زمان بیشتری بتو،د کار دستی را کاهش دهید، مشتریان بیشتری را می تو،د پشتیب، کنید و زمان بیشتری را می تو،د برای سایر وظایف سئو اختصاص دهید.

به‌جای بررسی فهرست مبهم کلمات کلیدی خود برای تشکیل گروه‌هایی از کلمات کلیدی مشابه، از ابزار گروه‌بندی کلمات کلیدی استفاده کنید تا به شما کمک کند تا در مورد انواع کلمات کلیدی و عباراتی که به تیم محتوای شما کمک می‌کند تا حد امکان را رعایت نکنید.

جستجوگر کلمات کلیدی Moz این مرحله را با قابلیت فیلتر ، پیشنهادات کلیدواژه آسان می کند. پس از وارد ، کلمه کلیدی اولیه خود برای بازگرداندن پیشنهادات، از لیستی از انواع پیشنهادات، از جمله کلمات کلیدی که «سوال هستند» فیلتر کنید. سپس می تو،د با درجات مختلفی از شباهت واژگ، و دامنه حجمی گروه بندی کنید تا واقعاً آن را برجسته کنید.

3 راه برای باز ، قفل کلمه کلیدی طلااسکرین شات از Moz.com، اکتبر ۲۰۲۲
منبع: https://www.searchenginejournal.com/unlock-keyword-gold-moz-spcs/468065/