9 برنامه افزودنی کروم برای انجام کارهای بیشتر


اگر در طول حرفه طول، خود در دیجیتال مارکتینگ یک چیز را یاد گرفته باشم، این است که بهره وری و مدیریت زمان به طور طبیعی برای همه اتفاق نمی افتد.

در واقع، من متوجه شده ام که مدیریت زمان موثر در واقع بسیاری از افراد را فراری می دهد، حتی زم، که چیزهای زیادی در بشقاب آنها وجود دارد.

من فکر می کنم کافی است بگوییم هر چیزی که بتواند به بهره وری یک حرفه ای کمک کند بسیار خوشایند خواهد بود.

به همین دلیل، امروز، می‌خواهم اطلاعاتی را در مورد نه افزونه Google Chrome به اشتراک بگذارم که واقعاً می‌تواند به شما کمک کند تا کارهای بیشتری را در روز انجام دهید.

از یادداشت برداری گرفته تا ردیابی زمان گرفته تا پیشنهادات نوشتن خودکار و تجمیع برگه ها، این فهرست به انواع حوزه ها می رود.

با این حال، در حالت ایده‌آل، در پایان، مجموعه من،ی از افزونه‌های کروم جدید خواهید داشت که برای صرفه‌جویی در زمان و بهره‌وری شما بسیار بیشتر گرد هم می‌آیند.

1. Grammarly For Chrome

گرامر ،د کروماسکرین شات از Grammarly، اکتبر ۲۰۲۲

شما شنیده اید گرامرمطمئناً، اما آیا از Grammarly برای Chrome اطلاع داشتید؟

بله، ابزار معروف بهبود نوشتن به ،وان یک افزونه کروم نیز موجود است، بنابراین لازم نیست تمام متن خود را در نسخه وب سایت جایگذاری کنید.

شما احساس قدرت خواهید کرد که Grammarly شما را در همه جا دنبال می کند و اساساً در هر جایی از Chrome که جعبه یا زمینه ای برای نوشتن چیزی دارید می پرد.

هنگام نوشتن به صورت بلادرنگ تصحیحات گرامر و غلط املایی را دریافت می کنید، بنابراین اگر آن ،مت ها در گذشته برای شما مشکل ایجاد کرده اند، اکنون در هر مرحله یک یاری در کنار شما دارید.

وقتی به نسخه پریمیوم Grammarly ارتقا می‌دهید، توصیه‌هایی در مورد لحن، وضوح و انتخاب کلمه نیز دریافت می‌کنید.

به این ترتیب، حتی اگر همه چیز از نظر گرامری درست باشد، اما همچنان گیج کننده و گیج کننده باشد، Grammarly به شما در مورد آن اطلاع می دهد، بنابراین نوشته شما می تواند بهترین بهترین ها در زمان ارسال یا ارسال باشد.

2. Clockify

ساعت برای کروماسکرین شات از Clockify، اکتبر 2022

مانند Grammarly، اپلیکیشن ردیابی زمان Clockify دارای نسخه های وب سایت، برنامه و افزونه است. اما برای حدا،ر بهره وری، باید از افزونه کروم استفاده کنید.

Clockify برنامه‌ریز و ردیاب زمان همه‌جانبه شما است، برای هر حرفه‌ای، واقعاً، اما به‌ویژه برای فریلنسرها و هر،ی که کار خارج از محیط معمولی کار روزانه انجام می‌دهد، من، است.

برنامه افزودنی به شما امکان می دهد پروژه ها، ردیابی وظایف، ج، زم،، برنامه ها و گزارش های فعالیت خود را تولید کنید.

گزارش های Clockify علاوه بر مفید بودن برای ردیابی زمان کار در لحظه، به شما امکان می دهد روز، هفته، ماه یا بیشتر خود را تجزیه و تحلیل کنید تا به روند عادت های خود نگاه کنید.

به این ترتیب، می‌تو،د ناکارآمدی‌هایی را که کشف می‌کنید، تشدید کنید.

3. BlockSite

بلاک سایت برای کروماسکرین شات از BlockSite، اکتبر 2022

من در بالا اشاره کردم که مدیریت زمان برای بسیاری از افراد یک مسئله است و بسیاری از آن ها ناشی از تعلل های خودخواسته است.

وقتی در زمان خود هستید، کار آزاد یا قراردادی انجام می‌دهید، بدون اینکه ،ی واقعاً از روی شانه‌های شما نگاه کند، به راحتی اجازه می‌دهید ذهن و انگشتانتان به سمت وب‌سایت‌ها یا برنامه‌هایی که حواس شما را پرت می‌کنند سرگردان شوند. از فیس بوک گرفته تا توییتر و اینستاگرام، حواس پرتی همه اطراف ما هستند.

وارد BlockSite، یک برنامه افزودنی کروم است که به شما امکان می دهد وب سایت ها و برنامه ها را در دستگاه خود مسدود کنید تا بتو،د در آرامش کار کنید.

بدیهی است که شما همیشه بر برنامه افزودنی و مواردی که مسدود می کند کنترل دارید، اما ایده این است که با حذف سهولت دسترسی به سایت های مزاحم خود، بر روی کار خود متمرکز خواهید ماند.

BlockSite همه چیز را به خوبی تنظیم می کند و به شما امکان می دهد برنامه هایی را برای مسدود ، تنظیم کنید، بنابراین فقط در ساعاتی که تنظیم کرده اید نمی تو،د به آن سایت ها و برنامه ها دسترسی داشته باشید.

همچنین می تو،د تغییر مسیرهای سایت را برای تمام سایت های مسدود شده خود فعال کنید.

این بدان م،است که اگر سعی کنید به هر یک از سایت‌های مسدود شده خود بروید، به یک سایت “کار” انتخابی خود هدایت خواهید شد.

بهره‌وری ،یبی از کارهایی است که انجام می‌دهید و کارهایی که انجام نمی‌دهید، و اگر بتو،د کارهایی را که کارتان را از بین می‌برد کم کنید، بهره‌وری شما باید افزایش یابد.

4. برنده شدن در روز

روز را برنده شویداسکرین شات از Win The Day، اکتبر ۲۰۲۲

اغلب، وقتی در مورد بهره‌وری صحبت می‌کنیم، فقط باید به کارهای سخت بپردازیم و درباره تعیین اه، و رسیدن به آنها بحث کنیم.

آنجاست روز را برنده شوید می تواند کمک کند.

این برنامه افزودنی کروم تماماً در مورد تعیین اه، روزانه، هفتگی یا ماهانه شما و سپس رسیدن به آنها به تدریج است.

Win the Day مخصوصاً در مورد اه، میان مدت تا بلندمدت مفید است زیرا می تو،د یک هدف بزرگ و اصلی تعیین کنید و سپس اه، کوچکتر روزانه را به آن اضافه کنید که به شما کمک می کند به آرامی به هدف نهایی برسید.

همچنین می تو،د از افزونه برای شناسایی و ردیابی شکل گیری عادت خود استفاده کنید. بنابراین، اگر به دنبال تغییر رفتاری هستید که قبلاً داشته‌اید، می‌تواند به شما کمک کند تا پیشرفت خود را روز به روز در صفحه نمایش خود مشاهده کنید.

همه اینها کاملاً منطقی است زیرا اه، بزرگ اغلب به یک سفر طول، نیاز دارند.

Win the Day حتی به شما امکان می‌دهد زم، را تعیین کنید که در طی آن می‌خواهید به اه، خود برسید یا عادت‌های جدیدی ایجاد کنید.

در مجموع، این افزونه کروم برای انجام کارهای بیشتر بسیار مفید است.

5. کاتب

نویس برای کروماسکرین شات از Scribe، اکتبر ۲۰۲۲

چه در بازاریابی دیجیتال، فروش، آموزش یا هر چیز دیگری کار کنید، می تو،د از Scribe استفاده کنید.

اگر می‌خواهید درباره بهره‌وری صحبت کنید، این یکی از افزونه‌های Chrome است که نمی‌خواهید بدون آن باشید.

کاتب به شما امکان می‌دهد در حین انجام یک فرآیند، کلیک‌ها و ضربه‌های کلید خود را ضبط کنید و سپس به‌طور خودکار تصاویر و مراحل مکتوب را برای ایجاد آموزش‌های سفارشی برای اه، آموزشی ایجاد کنید.

Scribe برای همه آن مربیان یا مدیر، است که زمان زیادی را صرف نوشتن اسناد یا گرفتن اسکرین شات برای آموزش کارکنان جدید می کنند. در حال حاضر، لازم نیست ث،ه دیگری را برای انجام دستی آن تلف کنید.

هنگامی که Scribe اسکرین شات های شما را تولید کرد، نواحی کلیک را هایلایت کرد و به شما نشان داد در کجا باید تایپ کنید، می تو،د هر ،مت از آموزش را که می خواهید ویرایش کنید، آن را برای همیشه ذخیره کنید و سپس با هر،ی که می خواهید به اشتراک بگذارید.

به این می‌گویند هوشمندانه‌تر کار ،، نه سخت‌تر.

6. Word Counter Plus

Word Counter Plusاسکرین شات از Word Counter Plus، اکتبر 2022

در اینجا یک مورد سریع و آسان است: Word Counter Plus، که به شما امکان می دهد متن را در هر جایی انتخاب کنید، روی آن کلیک راست کنید و فوراً تعداد کلمات و کاراکترهای موجود در آن را مشاهده کنید.

همچنین می تو،د میانگین طول کلمات آن متن را مشاهده کنید.

Word Counter Plus زم، بسیار مفید است که چیزی می نویسید و سعی می کنید به حداقل (یا حدا،ر) تعداد کلمات پایبند باشید یا تحقیقات رقابتی برای تعیین طول محتوا انجام دهید.

قبل از افزونه‌هایی مانند این، باید متن را در سندی مانند Microsoft Word یا Google Docs جای‌گذاری می‌کردید تا تعداد کلمات را به این ترتیب دریافت کنید.

اکنون، همه اینها را می توان درست در صفحه ای که آن را پیدا کردید انجام داد.

حتما این یکی را بررسی کنید تا در زمان خود صرفه جویی کنید.

7. OneTab

OneTabاسکرین شات از OneTab، اکتبر 2022

بهره وری در مورد چیزهای زیادی است، همه در خدمت این است که به شما اجازه می دهد کارهای بیشتری انجام دهید – و OneTab به روش خود به آن کمک می کند.

چه یک چند کار پرکار یا محققی باشید که نیاز به باز ، چندین برگه به ​​طور همزمان داشته باشید، OneTab دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که نامش نشان می دهد و همه برگه های شما را در یک برگه متراکم می کند.

هنگامی که به یک یا چند مورد از آن برگه ها نیاز دارید، فقط به برگه واحد بروید و همه چیز را در قالب لیست عمودی به پایین بکشید. از آنجا، می تو،د هر تعداد برگه را که نیاز دارید به پنجره اصلی خود بازگرد،د.

این نه تنها از نظر بصری به شما کمک می کند، بلکه RAM دستگاه شما را که برای پشتیب، از همه آن برگه ها استفاده می کند، کاهش می دهد و تجربه کاری شما را سریعتر و کارآمدتر می کند.

8. Postlight Reader

  Postlight Readerاسکرین شات از Postlight Reader، اکتبر ۲۰۲۲

را Postlight Reader برنامه افزودنی کروم همه چیز در مورد حذف عوامل حواس پرتی است تا به شما امکان تمرکز بدهد.

چیزی شبیه به AdBlock است (که بسیاری از مردم درباره آن می‌دانند)، به جز اینکه Postlight Reader نه تنها تبلیغات، بلکه سایر ،اصر غیرضروری را نیز حذف می‌کند – برنامه افزودنی آن را “به هم ریختگی” می‌نامد – تا فقط کلمات و تصاویر را روی صفحه بگذارد.

به عبارت دیگر، شما فقط با گوشت محتوا باقی مانده اید.

نکته جالب در مورد Postlight Reader مخصوصاً این است که افزونه واقعاً تجربه کاربر را در نظر می گیرد و به شما امکان می دهد یک تم روشن یا تیره انتخاب کنید و حتی فونت و اندازه متن را در صفحه تغییر دهید.

در نهایت، این تجربه نباید فقط برای شما باشد! Postlight Reader همچنین به شما امکان می دهد نسخه های بهینه شده صفحات وب خود را در رسانه های اجتماعی و از طریق ایمیل با دیگران به اشتراک بگذارید.

9. برنامه افزودنی کروم را کلیک کنید

،د کروم کلیک کنیداسکرین شات از ClickUp، اکتبر 2022

در نهایت، بیایید در مورد بهره وری از طریق لنز برنامه افزودنی کروم ClickUp که به طور رسمی نامگذاری شده است، صحبت کنیم.

کلیک آپ به تنهایی یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه است که من تا به حال استفاده کرده ام، بنابراین جای تعجب نیست که این ابزار ،د کروم خود را دارد.

می‌تو،د از هر جایی کار ایجاد کنید، زمان کار خود را ردیابی کنید، از صفحه‌نمایش ع، بگیرید و ایمیل‌های Gmail و Outlook را با وظایف خود ادغام کنید.

البته در برخی زمینه‌ها محدود هستید، اما اساسی‌ترین عملکرد برنامه افزودنی باید واقعاً به شما کمک کند تا کارهای بیشتری انجام دهید.

هنگامی که می د،د چه کاری انجام می دهید، داشتن همه این ویژگی ها در کنار هم در یک برنامه افزودنی من، کروم می تواند واقعاً برای شما تفاوت ایجاد کند.

بهره وری با ابزار من، شروع می شود

کارهای بیشتر به شما و روان شما بستگی دارد. شما باید قفل شوید و متمرکز بم،د.

اما تلاش‌های انسان اغلب تا این حد پیش می‌رود و بنابراین برای پر ، این شکاف‌ها، افزونه‌های کروم را داریم.

کدام یک از این موارد مورد علاقه شما بود؟

بستگی به این دارد که کجا به بیشترین پشتیب، نیاز دارید، اما همه آنها می توانند به روش خودشان کمک کنند.

منابع بیشتر:


تصویر ویژه: alphaspirit.it/Shutterstock
منبع: https://www.searchenginejournal.com/chrome-extensions-increase-،uctivity/469302/