Yelp Details Removal of Paid Review Groups & Lead Generators


Yelp گزارش اعتماد و ایمنی 2022 خود را منتشر کرد و جزئیات اقدامات خود را علیه تولیدکنندگان اصلی، گروه‌های بررسی جعلی و ،ب‌وکارهایی که مشوق بررسی‌ها هستند انجام داد.

Yelp گروه‌های نقد و بررسی پولی را سرکوب می‌کند

این گزارش به جزئیات رویکرد فعالانه برای تعقیب گروه‌های بررسی آنلاین و مت، ، آنها می‌پردازد.

از جمله تاکتیک‌هایی که Yelp استفاده می‌کند، شناسایی آدرس‌های IP مورد استفاده برای بررسی‌های مثبت جعلی و همچنین اتصال کاربران به گروه‌هایی است که بررسی‌های پولی را ترتیب می‌دهند.

گزارش اعتماد و ایمنی Yelp نشان داد که با شناسایی گروه‌ها در رسانه‌های اجتماعی و همکاری با توییتر، فیس‌بوک، اینستاگرام و لینکدین برای از هم پاشیدگی آنها با تبادل نظر آنلاین مبارزه می‌کند.

در سال 2021 پست وبلاگ در مورد نرم افزار توصیه آنهاYelp نوشت که آنها گروه‌های آنلاین را زیر نظر دارند و حتی برای دستگیری حلقه‌های بررسی جعلی، عملیات‌هایی را انجام می‌دهند.

گزارش اعتماد و ایمنی تازه منتشر شده Yelps توضیح می دهد:

«Yelp اکیداً ارائه مشوق‌ها یا سایر غرامت در ازای نوشتن، تغییر یا حذف نظر را ممنوع می‌کند.

برای مبارزه با این مشکل در پلتفرم ما و خارج از آن، تیم عملیات کاربر ما در سال 2022 اقدامات زیر را انجام داد:

– بیش از 415 اخطار به ،ب و کارها برای درگیر شدن در رفتارهای بازبینی جبر، یا انگیزشی صادر کرد.

– به ،وان بخشی از برنامه گسترده تر هشدارهای مصرف کننده، ما 88 هشدار فعالیت جبر، را پس از دریافت شواهدی مبنی بر ارائه وجه نقد یا مشوق های دیگری در ازای ارسال، به روز رس، یا حذف یک بررسی در صفحات تجاری قرار دادیم.

ما همچنین 405 هشدار فعالیت بازبینی مشکوک را پس از اینکه سیستم‌های ما تعداد زیادی بازبینی مثبت از یک آدرس IP یا نظرات کاربر، را که ممکن است به گروهی مرتبط باشند که بررسی‌های انگیزشی را هماهنگ می‌کنند، شناسایی ،د، قرار دادیم.

بیش از 1100 گزارش به سایت های شخص ثالث، مانند توییتر (150 گزارش توسط Yelp)، فیس بوک (130 گزارش)، اینستاگرام (110 گزارش) و لینکدین (70 گزارش) برای هشدار دادن به آنها در مورد محتوای بیش از 900 گزارش مشکوک ارائه کرد گروه‌ها، پست‌ها یا افرادی که در سایت‌هایشان یافتیم که در تبادل نظر آنلاین شرکت می‌کنند.

پلتفرم‌های شخص ثالث تقریباً در ۷۷ درصد از گزارش‌های ما درباره محتوای مورد بحث اقدام ،د.»

Yelp هزاران حساب جعلی را می بندد

گزارش Trust and Safety گزارش می دهد که Yelp بیش از 77000 حساب کاربری را به دلیل نقض شرایط خدمات و اعمال مشکوک فریبکارانه و توهین آمیز بسته است.

آنها همچنین بیش از 32800 صفحه تجاری جدید بالقوه را به دلیل مرتبط بودن با فعالیت‌های هر،مه که خط‌مشی‌های Yelp را نقض می‌کرد رد ،د.

یک افشاگری جالب این است که چگونه آنها به شدت به ،ب و کارهای تولید سرنخ که مدل ،ب و کارشان ایجاد فهرست های تجاری جعلی و سپس فروش سرنخ به مشاغل محلی است، برخورد ،د.

Yelp می نویسد:

«نزدیک به 2000 صفحه ،ب و کار به دلیل مرتبط بودن با مولدهای سرنخ حذف شدند که این امر ناقض خط‌مشی‌های Yelp بود.

«مولدهای سرب» صفحات تجاری جعلی ایجاد می‌کنند، سپس سرنخ‌های تولید شده مشتری را می‌برند و آنها را به سایر پیمانکاران حراج می‌دهند.

این رفتار مردم را فریب می دهد تا هزینه های گزافی را برای خدمات بپردازند و مصرف کنندگان آسیب پذیری را که اغلب به ارائه دهندگان خدمات اجازه ورود به خانه خود می دهند (قفل سازها، جابجایی ها، نظافت خانه و غیره) را هدف قرار می دهد.

حذف محتوای تیم عملیات کاربر Yelp

این گزارش خاطرنشان می‌کند که 2٪ از همه مشارکت‌های Yelp توسط تیم عملیات کاربر آن‌ها در سال 2022 حذف شده است. این شامل نظرات، ع،‌ها، رأی موافق و سایر اشکال مشارکت است.

Yelp Details Removal Of Paid Review Groups &  ژنراتورهای سرب

اعتماد و ایمنی Yelp

یکپارچگی مرورها برای ا،یستم توصیه‌کننده‌ای مانند Yelp مهم است. Yelp از یک نرم افزار توصیه به ،وان اولین خط دفاعی خود در برابر رفتارهای فریبنده استفاده می کند. خود نرم‌افزار از این جهت پویا است که کاربران و ،ب‌وکارها را در هنگام تعامل با پلتفرم زیر نظر می‌گیرد.

Yelp می نویسد:

«نرم افزار توصیه کاملاً خودکار است و قو،ن عینی ی،، را برای هر ،ب و کاری اعمال می کند. بررسی‌هایی که برای هر ،ب‌وکاری توصیه می‌شوند می‌توانند در طول زمان تغییر کنند زیرا نرم‌افزار Yelp درباره بازبین‌ها و ،ب‌وکار بیشتر می‌آموزد.

استخدام هم می کند تعدیل کننده های انس، در تیم عملیات کاربر خود برای پیگیری و بررسی دستی گزارش های تولید شده توسط کاربران، مشاغل یا آنها سیستم های خودکار.

گزارش اعتماد و ایمنی Yelp برای سال 2022 را بخو،د

تصویر ویژه توسط Shutterstock/II.studio
منبع: https://www.searchenginejournal.com/yelp-trust-safety-report/478176/