بهترین دوره های سئو آنلاین – گزینه های رایگان و پولی


،ب مدرک برای برخی از حرفه ها چیز خوبی است. به هر حال، شما نمی خواهید پزشکی که حرفه خود را از طریق ویدیوهای یوتیوب که آپاندیس شما را بیرون می آورد، یاد گرفته باشد، نمی خواهید؟ البته که نه.

اما برای مشاغل دیگر، می تو،د با ،ری از هزینه، به همان اندازه، اگر نه بیشتر، از ارزش برنامه درسی کالج آنلاین یاد بگیرید. بهینه سازی موتور جستجو یکی از این موارد است.

این بدان م،ا نیست که دریافت مدرک برای یک متخصص SEO ارزشی ندارد – هر تحصیلی چیز خوبی است، به خصوص اگر در زمینه مرتبط مانند علوم کامپیوتر، بازاریابی یا ارتباطات باشد.

اما همانطور که احتمالا می د،د، زمینه سئو در یک وضعیت دائمی در نوسان است. و این بیشتر از رقبا است که استراتژی های خود را تغییر دهند تا از شما جلوتر بپرند. همچنین تغییرات منظم و گاهی عمده ای در الگوریتم جستجوی گوگل ایجاد می کند.

اگر به تازگی در سئو شروع کرده اید، یک حرفه ای سطح متوسط ​​هستید که به دنبال افزودن ابزارها به جعبه ابزار خود هستید، یا حتی یک کهنه کار باتجربه که به دنبال جدیدترین ترفندها است، ما فقط چیزهایی را داریم.

در زیر، ما لیستی از بهترین دوره های سئو آنلاین موجود را گردآوری کرده ایم تا بتو،د دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید.

دوره های رایگان سئو

دوره گواهی سئو (HubS،)

HubS، که یک توسعه دهنده نرم افزار بازاریابی و فروش است، همیشه به نیازهای بازاریابان فکر می کند. و این شامل آن می شود دوره گواهی سئو. این اصول اولیه سئو از جمله ارزیابی سایت فعلی شما، ایجاد بک لینک و انجام تحقیقات کلمات کلیدی را پوشش می دهد.

طول: زیر سه ساعت برای شش درس در کل

دوره آموزشی SEO: نحوه دریافت ترافیک ارگ،ک از جستجو (Ahrefs) را بیاموزید

یکی دیگر از ارائه دهندگان ابزارهای نرم افزار SEO، Ahrefs، ارائه می دهد یک دوره رایگان برای مبتدیان سئو. این برنامه از ابتدا شروع می‌شود، و توضیح می‌دهد که چرا سئو مهم است و شرکت‌کنندگان را از طریق اصول تحقیق کلمات کلیدی، بهینه‌سازی صفحه و شروع سئو فنی راهنمایی می‌کند.

طول: 14 درس در مدت دو ساعت

آموزش رایگان SEO: SEO برای مبتدیان (Yoast)

سازندگان افزونه محبوب سئو برای وردپرس می خواهند به شما کمک کنند تا در مورد سئو بیشتر بد،د دوره آنلاین رایگان. برنامه Yoast به گونه ای طراحی شده است که شما را به سرعت با دانش مورد نیاز برای تأثیر مثبت بر رتبه سایت خود در سریع ترین زمان ممکن مجهز کند.

طول: دو ساعت

آموزش سئو برای مبتدیان (S،pify)

وقتی صحبت از تجارت الکترونیک می شود، S،pify سگ بزرگی است که در این بلوک وجود دارد. S،pify برای کمک به ،ده فروشان آنلاین برای به حدا،ر رساندن تأثیر و درآمد خود، پیشنهاد می دهد آموزش رایگان سئو برای مبتدی ها. این دوره با تمرکز بر ،ید دیجیتال، برای کارآفرینان ایده آل است.

طول: 16 درس در بیش از یک ساعت

دوره آموزشی سئو داخلی و فنی (Semrush)

سازندگان ابزار تحقیق و تحلیل کلمات کلیدی Semrush دوره ای را برای متخصصان سئوی متوسط ​​ارائه می دهند سئو داخلی و فنی. پس از تکمیل این، شما می تو،د برای صدور گواهینامه تست کنید.

طول: هفت درس در یک ساعت

مقدمه ای بر بهینه سازی موتورهای جستجو (وردپرس)

پلتفرم وبلاگ نویسی محبوب وردپرس ارائه می دهد یک دوره ابتدایی تا شما را با اصول سئو آشنا کنیم. محتوا بر حسب تقاضا در دسترس است و گواهی تکمیل دریافت خواهید کرد.

مب، سئو (رهبری)

هادی چندین پیشنهاد می دهد دوره های رایگان سئواز جمله اصول سئو، هم افزایی پولی و ارگ،ک، و سئوی بشارت دهنده. همه به شما کمک می کنند تا استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را به حدا،ر برس،د و رتبه جستجو را افزایش دهید.

طول: 1:30 برای اصول سئو

راهنمای مبتدی برای سئوی محلی (BrightLocal)

سئوی محلی شما را در مقابل مشتریان قرار می دهد، درست زم، که آنها به دنبال شما هستند – که به این م،ی است که واقعاً مهم است. این دوره از BrightLocal Academy شما را به دانش و مهارت‌هایی مجهز می‌کند تا بتو،د در جستجوهایی که در محله شما انجام می‌شود، ظاهر شوید.

طول: هشت درس + گواهینامه در تقریباً یک ساعت

اصول سئو گوگل (کورسرا/دانشگاه کالیفرنیا، دیویس)

این دورهطراحی شده توسط UC Davis، به شما کمک می کند تا به سرعت به اصول اولیه بهینه سازی موتور جستجو برسید. این شامل اطلاعاتی در مورد توسعه استراتژی، تحقیق کلمات کلیدی و رفتار جستجو است.

طول: 11 ویدیو، هشت ساعت برای تکمیل

تخصص بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) (Coursera/دانشگاه کالیفرنیا، دیویس)

عمیق تر از این قبلی، این برنامه به شما می آموزد که چگونه تجزیه و تحلیل رقابتی انجام دهید، روابط اینفلوئنسرها را توسعه دهید و گزارش هایی در مورد یافته های خود ایجاد کنید.

طول: پنج دوره

دوره های سئو پولی

رایگان همیشه یک چیز عالی است، اما اگر به دنبال چیزی کمی جدی تر و متمرکزتر هستید، ممکن است ارزش وقت شما را برای سرمایه گذاری در یک دوره پولی داشته باشد. اینجا چند تا از بهترین هاست:

دوره آموزشی بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) (Simplilearn)

Simplilearn یک مربی آنلاین “بوت کمپ” است. آن دوره پیشرفته سئو در نظر گرفته شده است که شما را برای یک نقش به ،وان یک متخصص سئوی کامل آماده کند. این برنامه عمیق بر همه چیز تمرکز می کند، از اصول زمینه جستجو گرفته تا مهارت های پیشرفته مانند بهینه سازی خارج از صفحه، توسعه استراتژی بازاریابی محتوا، و مدیریت تجزیه و تحلیل.

طول: 58 درس از کمتر از پنج دقیقه تا تقریباً یک ساعت و نیم.

قیمت: یادگیری خودسرانه – 1199 دلار، بوت کمپ آنلاین – 1499 دلار

گواهینامه SEO Essentials (Moz)

ارائه دهنده نرم افزار SEO Moz طیف گسترده ای از گزینه های آموزشی را از طریق آکادمی Moz خود ارائه می دهد. مورد توجه خاص است گواهینامه ضروری SEO. این دوره آموزشی در نظر گرفته شده است تا دانش لازم برای شروع در سئو را در اختیار شما قرار دهد، از جمله ایجاد درک درستی از نحوه عملکرد موتورهای جستجو.

طول: شش ساعت محتوای هدایت شده توسط مربی

قیمت: 595 دلار

گواهینامه فنی سئو (Moz)

به دنبال چیزی پیشرفته تر هستید؟ این دوره درخواستی طراحی شده است تا شما را به مهارت هایی که برای ارتقای تخصص فنی سئوی خود از مبتدی تا متوسط ​​نیاز دارید، مجهز کند. در مورد ،یدن، فهرست‌بندی، قابلیت دسترسی و عملکرد سایت خواهید آموخت.

طول: سه ساعت محتوای تحت رهبری مربی

قیمت: 395 دلار

گواهی تحلیل رقابتی SEO (Moz)

با این حال دوره دیگری از آکادمی Moz که برای متخصصان سئو متوسط ​​تا پیشرفته در نظر گرفته شده است، این برنامه درخواستی به شما یاد می دهد که چگونه کمپین های سئوی رقبای خود را شناسایی و تجزیه و تحلیل کنید، ممیزی انجام دهید و حضور رقبای خود را در رسانه های اجتماعی ارزیابی کنید.

طول: سه ساعت محتوای تحت رهبری مربی

قیمت: 395 دلار

گواهی سئو (ClickMinded)

ClickMinded یک پلت فرم آموزش مداوم آنلاین برای متخصصان بازاریابی است دوره گواهی سئو طراحی شده با حرفه ای های پر مشغله این به شما اصول بهینه سازی موتور جستجو را آموزش می دهد و پس از قبولی در امتحان نهایی، گواهینامه به شما اعطا می شود. همچنین شامل دسترسی مادام العمر به پنج دوره مینی SEO می باشد.

طول: سه تا شش ساعت

قیمت: دوره های تک از 997 دلار

آموزش گواهینامه بهینه سازی موتورهای جستجوی پیشرفته (SEO) (انگیزه بازار/Simplilearn)

این دوره آموزشی عمیق سئو بسیار فراتر از اصول است و به شما کمک می کند تا مهارت های خود را به سطح بعدی ببرید. سرمایه گذاری زم، بیشتر از برخی دوره های موجود در این لیست، در نظر گرفته شده است که یک دوره جامع در مورد همه چیزهای SEO باشد.

طول: 25+ ساعت

قیمت: یادگیری خودگام با 1199 دلار، بوت کمپ آنلاین 1499 دلار

SEO 101 (DistilledU)

همه چیز را از مهارت های اولیه تا مفاهیم پیشرفته در این کار بیاموزید دانشگاه آنلاین. SEO 101 بر نحوه کار موتورهای جستجو و مهارت ها و اصولی که برای بهبود رتبه خود باید بد،د تمرکز دارد.

طول: هشت ماژول بیش از 32 ساعت

قیمت: 40 دلار در ماه پرداخت می شود. 33 دلار در ماه سالانه پرداخت می شود

آموزش سئو (بروس کلی)

بروس کلی اولین ابزار تحلیل صفحه وب در جهان را برنامه ریزی کرد. در حال حاضر، او تخصص خود را در بهینه سازی موتور جستجو از طریق به اشتراک می گذارد SEOTraining.com. این دوره جامع با سرعت خودتان یاد می گیرید و همه چیز را از شروع آموزش سئو گرفته تا تاکتیک های پیشرفته را در بر می گیرد.

طول: بیش از 15 ساعت بیش از 48 ویدیو

قیمت: 1495 دلار برای عضویت یک ساله

مب، SEO (SERanking)

این دوره آنلاین ساختار یافته طراحی شده است تا شما را در تمام جنبه های سئو راهنمایی کند و به شما نشان دهد که چگونه آن را برای شما کارآمد کنید. SERanking همچنین یک دوره آموزشی در زمینه سئوی محتوا برای گسترش بیشتر دانش شما ارائه می دهد.

طول: 41 درس در مدت شش ساعت

قیمت: اشتراک اولیه از 39.20 دلار در ماه شروع می شود

راهنمای بازاریاب (غیر فنی) برای سئو (MarketingProfs)

این برنامه برای افرادی طراحی شده است که مدرکی در علوم کامپیوتر یا رشته های مرتبط ندارند. نحوه کار موتورهای جستجو را تجزیه و تحلیل می کند و مراحل خاصی را به شما ارائه می دهد تا به شما کمک کند تا رتبه خود را بدون نیاز به یادگیری زبان برنامه نویسی به حدا،ر برس،د.

طول: هفت درس، هر درس 60-90 دقیقه

قیمت: اشتراک سالانه 595 دلار

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و بازاریابی (دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو)

اصول اولیه سئو و نحوه ساختار وب سایت خود را بیاموزید این دوره آنلاین از UC San Diego در حین یادگیری استفاده از ابزارهای آنلاین مختلف، تجربه عملی در انجام وظایف یک متخصص سئو ،ب خواهید کرد.

طول: سه ساعت اعتبار

قیمت: 695 دلار

بهینه سازی موتورهای جستجو (دانشگاه فونی،)

انجام تجزیه و تحلیل رقابتی، ایجاد استراتژی کلمه کلیدی و ایجاد یک معماری سایت ،نده پسند را در این مورد بیاموزید دوره آنلاین. این برنامه به شما درک کاملی از تاکتیک ها و بهترین شیوه های سئو ارائه می دهد.

طول: سه ساعت اعتبار، پنج هفته

قیمت: 1194 دلار

بهینه سازی موتورهای جستجو (دانشگاه کیپ تاون)

این دوره آنلاین شما را به مهارت‌های آماده برای کار مجهز می‌کند تا به شما امکان می‌دهد با اطمینان نقش سئو را ایفا کنید. علاوه بر درک عملی از بهترین شیوه ها، شما همچنین گواهی معتبر صنعت را از دانشگاه برتر آفریقا دریافت خواهید کرد.

طول: 10 هفته با 10 ساعت در هفته

مب، بهینه سازی موتورهای جستجو (دانشگاه تورنتو)

یادگیری انجام تحقیقات رقابتی و توسعه استراتژی های سئو در این دوره ،د. شما درک کاملی از نحوه عملکرد Google به دست خواهید آورد و بهترین روش ها را یاد خواهید گرفت تا به شما در صعود به رتبه بندی کمک کند.

طول: 15 ساعت

قیمت: 559 دلار کانادا

سایر منابع

نکته مهم در مورد اینترنت (به غیر از لذت بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجو) ثروت مطلق اطلاعاتی است که برای شما به ارمغان می آورد. در اینجا چند منبع دیگر وجود دارد که می تو،د از آنها برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی موتور جستجو استفاده کنید:

آموزش لینکدین

لینکدین چیزی بیش از یک سایت شبکه حرفه ای است – همچنین یک سایت شبکه است مکان عالی برای یادگیری.

در زمان نگارش مقاله، 521 ویدیو و دوره آموزشی مرتبط با سئو موجود بود. و با چنین تعداد زیادی برای انتخاب، مطمئناً چیزی ارزشمند برای هر سطح مهارت وجود دارد.

PluralSight

پلت فرم یادگیری فناوری آنلاین PluralSight یک راه عالی برای یادگیری مهارت های جدید است – از جمله دیجیتال مارکتینگ و سئو.

مک، عالی برای ،ب گواهینامه های فنی، حتی می تو،د از آن برای یادگیری کدنویسی استفاده کنید، اگر می خواهید آن را به مجموعه رو به رشد مهارت های وب خود اضافه کنید. یک دوره آزمایشی رایگان در دسترس است و سپس برنامه ها از 299 دلار در سال شروع می شود.

Udemy

یکی دیگر از پلتفرم های آموزشی که به شما کمک می کند تا مهارت های خود را ارتقا دهید، Udemy دارای یک تعداد ویدیوهای سئو.

هر درس ویدیویی به طور جداگانه فروخته می شود، اما این به شما این مزیت را می دهد که دقیقاً در مورد کدام جنبه از SEO می خواهید بیشتر بد،د. هر دوره از 14.99 دلار شروع می شود.

دوره های به اشتراک گذاری مهارت SEO

S،share طیف گسترده ای از ویدیوهای اصلی را در مورد موضوعات مختلف خلاقانه و فنی ارائه می دهد، از جمله: شما آن را حدس زدید، سئو.

این یک مکان عالی برای بررسی اصول اولیه یا تمرکز بر روی یک منطقه خاص برای بهبود است. قیمت ها از 159 دلار در سال برای تیم ها شروع می شود.

یک SEO عالی هرگز یادگیری را متوقف نمی کند

یکی از بهترین چیزها در مورد کار در سئو این است که هیچ روزی هرگز شبیه هم نیست. و تا زم، که گوگل با الگوریتم خود کنار می‌رود و سعی می‌کند نتایج جستجو را به دقت تنظیم کند، همیشه به یک متخصص ماهر نیاز وجود خواهد داشت که به وب‌سایت‌ها کمک کند تا در صفحات نتایج جستجو در رتبه‌بندی بالا بروند.

دوره مورد بحث طیف وسیعی از دوره های رایگان برای مبتدیان مطلق تا ک، های مفصل در یک جنبه خاص از SEO را اجرا می کند.

فقط به یاد داشته باشید، مهم نیست که چقدر این کار را انجام می دهید یا چقدر خوب هستید، آموزش شما هرگز انجام نمی شود. به یادگیری ادامه دهید – این تنها راه برای اطمینان از ،ب رتبه وب سایت شما است که شایسته آن است.

منابع بیشتر:


تصویر ویژه: GaudiLab/Shutterstock
منبع: https://www.searchenginejournal.com/best-free-online-seo-training-courses/346304/