Google اطلاعات حمل و نقل و بازگشت را در نتایج جستجو بهبود می بخشد


Google در حال گسترش قابلیت مشاهده ارسال و بازگرداندن اطلاعات برای وب سایت های تجاری در نتایج جستجو است.

برای کمک به ،ده‌فروشان آنلاین در بهینه‌سازی این ویژگی، Google گزارش ،ید را در کنسول جستجو بهبود می‌بخشد و ابزارهای جدیدی را برای نظارت و تصحیح داده‌های ساختاریافته اضافه می‌کند.

اطلاعات حمل و نقل برای ،یداران مهم تر می شود

مشتریان می خواهند قبل از ،ید از هزینه کل یک محصول، از جمله هزینه حمل و نقل مطلع شوند.

هزینه حمل و نقل، سرعت و سیاست بازگشت بر تصمیمات ،ید تأثیر می گذارد. بسیاری از ،یداران به دلیل هزینه های حمل و نقل بالا، کندی تحویل، یا سیاست های نامشخص بازگشت، سبد ،ید خود را رها می کنند.

به همین دلیل، ،ده فروشان آنلاین باید جزئیات حمل و نقل و بازگشت را از قبل ارائه دهند.

گسترش نمایش اطلاعات حمل و نقل و برگشت در جستجوی Google

با به‌روزرس، امروز، محصولات واجد شرایط از این پس اطلاعات حمل و نقل و بازگشت را در جستجوی Google نمایش داده می‌شوند، ابتدا در ایالات متحده و به زودی در سایر کشورها.

برای نمایش جزئیات حمل و نقل و بازگشت در نتایج جستجوی محصول، ،ده فروشان باید اطلاعات را با استفاده از آن اضافه کنند نشانه گذاری داده های ساخت یافته، مشابه نحوه علامت گذاری جزئیات محصول است.

از طرف دیگر، اگر ،ده‌فروشی اطلاعات محصول را از طریق Merchant Center به Google ارسال کند، Google به طور خودکار از اطلاعات ارسال و بازگشت ارائه شده استفاده می‌کند.

استفاده از کنسول جستجو برای داده‌های ارسال و برگشت

Google حمل و نقل را بهبود می بخشد &  اطلاعات را در نتایج جستجو برگرد،دتصویر از: developers.google.com، آوریل 2023.

کنسول جستجو شناسایی زم، که محصولات فاقد اطلاعات حمل و نقل و بازگشت هستند یا زم، که این اطلاعات به اشتباه اضافه شده است را آسان تر می کند.

،ده‌فروشان در گزارش فهرست‌های تجاری و از طریق اعلان‌های ایمیلی برای چنین مشکلاتی هشدارهایی دریافت خواهند کرد.

،ده فروشان تشویق می شوند تا در مورد هر گونه سؤال یا نگر، از طریق انجمن مرکزی جستجوی Google یا توییتر با Google تماس بگیرند.

نتیجه

نمایش گسترده Google از اطلاعات حمل و نقل و بازگشت در نتایج جستجو با هدف افزایش تجربه ،ید آنلاین کاربران و بهبود موفقیت تجارت الکترونیکی است.

با ارائه اطلاعات دقیق تر، ،ده فروشان می توانند به طور بالقوه رها شدن سبد ،ید را کاهش دهند و فروش را افزایش دهند. به‌روزرس،‌های گزارش‌ها و ابزارهای کنسول جستجو به ،ده‌فروشان کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنند که اطلاعات حمل و نقل و بازگشت آنها دقیق و کامل است.


منبع: گوگل

تصویر ویژه: اسکرین شات از developers.google.com، آوریل 2023.
منبع: https://www.searchenginejournal.com/google-enhances-،pping-return-info-in-search-results/484738/